top of page
1.png

Franczyza

inna niż wszystkie

Branża nieruchomości jest jedną z najczęściej wymienianych wśród dochodowych biznesów. Starannie koncentrujemy się na tym, żeby dawać naszym partnerom jak najlepsze rozwiązania technologiczne oraz pełne wsparcie, aby szybko rozwijali swoje rentowne biura nieruchomości.

Piotr Bezler

Prezes Zarządu

Franczyza Nieruchomości - Twoja droga do własnego biznesu

Szukasz możliwości rozwoju swojego własnego biznesu w branży nieruchomości? Oferujemy Ci unikalną ofertę franczyzy, która jest wynikiem naszej wieloletniej praktyki, rozwoju i ekspansji na rynku. Z nami zbudujesz stabilny własny biznes, korzystając z naszej sprawdzonej metody.

Franczyza to gotowe materiały i strategie marketingowe

W ramach naszej franczyzy, dostarczamy Ci gotowe materiały marketingowe, które wspomogą rozwój Twojego własnego biznesu. Zajmujemy się również publikacją ofert nieruchomości, gwarantując najwyższą jakość i skuteczność w przyciąganiu klientów.

 

Zarządzaj swoim zespołem z naszym wsparciem

Franczyza nieruchomości z nami oznacza pełne wsparcie w zarządzaniu zespołem. Dostęp do zaawansowanego systemu CRM umożliwi Ci efektywne prowadzenie swojego biznesu, monitorowanie pracy agentów i sprawne koordynowanie zadań.

 

Franczyza to wsparcie w rekrutacji i szkoleniach

Zapewniamy Ci pomoc w rekrutacji utalentowanych kandydatów, gwarantując efektywne rozwinięcie Twojego własnego biznesu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji, a na koniec oferujemy 14-dniowe szkolenie dla nowych członków Twojego zespołu.

Twoja franczyza to bezpieczeństwo prawne

Twój własny biznes pod naszą marką gwarantuje Ci bezpieczeństwo prawne. Nasi specjaliści pomogą Ci upewnić się, że wszystko jest zgodne z prawem - od weryfikacji stanu prawnej oferty, po sporządzanie umów sprzedaży i najmu.

 

Franczyza to przynależność do znanej marki

Wybierając naszą franczyzę, stajesz się częścią znanej i cenionej marki na rynku nieruchomości. Oznacza to przynależność do szerokiej sieci kontaktów i umocnienie swojej pozycji na rynku.

 

Z nami, franczyza staje się nie tylko drogą do własnego biznesu, ale przede wszystkim drogą do sukcesu. Skontaktuj się z nami i odkryj, jak wiele korzyści możemy Ci zaoferować.

Pełne wsparcie w prowadzeniu biznesu

Nasza oferta zawiera się w czterech głównych obszarach wsparcia każdego Franczyzobiorcy. Dzięki nim, biznes który wspólnie tworzymy jest przejrzysty oraz transparentny.

Narzędzia

CRM,

NBOT/POP,

Wirtualne numery,

Platforma Agenta,

oraz wiele innych.

Marketing

Portale ogłoszeniowe

Grafiki,

Teczki/foldery,

Ulotki/plakaty,

oraz wiele innych.

Zarządzanie

Dział Księgowości,

Dział Kadr,

Dział Rozliczeń,

Dział Publikacji,

oraz wiele innych.

Edukacja

Szkolenie podstawowe,

Szkolenia produktowe,

Webinary,

Bank wiedzy,

oraz wiele innych.

Sprawdź do oferujemy

Zarabiaj więcej dzięki poleceniom dodatkowych usług!

Większość z Klientów biur nieruchomości potrzebuje dodatkowych usług takich jak:
 
- kredyty hipoteczne, gotówkowe lub firmowe,
​- ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne lub na życie,
- wykonania Świadectwa Energetycznego Budynku.


Współpracując z nami, otrzymujesz jedne z najlepszych warunków na rynku dzięki umowom ramowym oraz dużej ilości poleceń.

3.png
4.png
Notus-posrednik-kredytu-hipotecznego.png
Modele współpracy
4.png

Pełne wsparcie

Twój biznes jest praktycznie bezobsługowy od strony technicznej dzięki wsparciu wszystkich departamentów.

 

Dzięki umową trójstronnym to my zatrudniamy Twoich przyszłych Doradców więc sprawy kadrowo-płacowe i szkolenia leżą po naszej stronie.

 

Spółka wystawia wszelkie faktury kontrahentom dzięki czemu unikniesz obszernej obsługi księgowej oraz windykacji.

 

Twoje rozliczenie znajduje się na jednej fakturze końcowej, którą wystawiasz po pełnym rozliczeniu (kosztów pracowników oraz obsługi franczyzy).

W tym pakiecie Twój biznes już jest wdrożony i wystarczy rozpocząć pracę. Dzięki sprawdzonym procedurą Twój biznes jest bardziej przewidywalny co czyni go bezpieczniejszym.

3.png

Podstawowe wsparcie

Podpisujesz własne kontrakty biznesowe z dostawcami (np. Otodom, kopiarki, lokal, sprzęt komputerowy itp.) dzięki czemu masz wpływ na wysokość kosztów obciążających swój biznes.

Masz dostęp do platformy zamówień gdzie swobodnie zamówisz potrzebne materiały reklamowe.

 

Jeśli planujesz zatrudnić pracowników, możesz zlecić nam przeszkolenie Doradców wg standardów firmy.

 

Nie czujesz się pewnie w kwestiach prawnych? możesz zlecić nam obsługę prawna Twojego biznesu.

Ten pakiet daje Ci większą swobodę przy prowadzeniu własnego biznesu oraz nie narzuca sztywnych ram wyglądu lokalu, procesu obsługi lub modeli wynagrodzeń.

Dowiedz się więcej!
Forma współpracy
Dziękujemy za przesłanie!
3.png
formularz
bottom of page