top of page

Finansowanie z Park Home! 

Sprawdź jakie to proste!

Bezpieczny Kredyt 2%
Mieszkanie bez wkładu
Sprawdź swoją zdolność

Informujemy, że usługi Ekspertów Finansowych są bezpłatne. Za wykonywaną pracę wynagradza ich bank finansujący Klienta.

Konsultant w pracy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług finansowych przy wyborze kredytu?

Nasi Eksperci zadbają o Twoją obecną sytuację finansową. Naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie Klienta od strony formalnej do wzięcia kredytu.

Większość Klientów nie jest świadomych, że 6 na 10 umów kredytowych jest zawyżonych. Najczęstszy błąd to ukierunkowanie się tylko na ofertę "swojego" banku. Nasi eksperci potrafią oszczędzić do 80 tys. zł na odsetkach. Robimy to dzięki sprawdzonym i wypracowanym przez lata strategiom negocjacyjnym.

Usługi naszych Ekspertów finansowych są całkowicie bezpłatne - ich praca jest wynagradzana przez instytucję bankową, tak jak każdego innego pracownika banku.

Fakt, że są niezależnymi Ekspertami finansowymi pozwala im na dostęp do pełnej oferty wszystkich banków. Dzięki temu sprawdzimy dla Ciebie najlepsze oferty banków w Polsce oraz wyszukamy oszczędności na każdym etapie procesu kredytowego.

To Klient decyduje gdzie się chce spotkać z naszym Ekspertem. Kazdy z naszych Ekspertów jest mobilny dzięki temu możesz sam wybrać najlepsze miejsce dla siebie.

Rozmowy o finansach często potrezebuja intymności. Dlatego ważne jest abyś podczas rozmowy czuł się dobrze i wygodnie. Z naszej strony zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Wybierając naszą placówkę dodatkowo zaserwujemy Ci pyszną kawę. Oszczędność czasu i wygoda.

Program Rządowy Bezpieczny Kredyt 2%

 

Wypełnij poniższy formularz, żeby potwierdzić czy otrzymasz kredyt w ramach Rządowego Programu Bezpieczny Kredyt 2%:

  • kredyt do 500 000 zł dla singla i do 600 000 zł dla pary,

  • stałe oprocentowanie 2% plus marża banku przez 10 lat,

  • brak limitów cen za metr kwadratowy mieszkania lub domu.

Rekomendacje Klientów

Pani Marika jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu, jej zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że formalności są załatwiane w trakcie przyjemnych spotkań przy smacznej kawie. Z uśmiechem na twarzy przeprowadza przez cały proces kredytowania. Bardzo gorąco polecam!

~Emilia K.

Bardzo chciałabym polecić Panią Marikę! Pani od początku do końca czuwała nad procesem kredytowania, pomagała znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pełen profesjonalizm, ale i ludzkie podejście - czułam się zaopiekowana. Zawsze pomocna i pod telefonem, można było się w każdej chwili skontaktować w celu wyjaśnienia nawet najmniejszych wątpliwości. Do tego bardzo sympatyczna, konkretna i cierpliwa. Widać, że Pani Marika kocha to co robi i chce pomóc. Polecam!

~Patrycja Nowak

Profesjonalne podejście do klienta. Przez cały proces otrzymywałam wsparcie mailowe jak i telefoniczne. Pani Marika przedstawia sytuację fachowo, mówi czego się spodziewać, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona, udało mi się uzyskać kredyt i kupić wymarzone mieszkanie. Gorąco polecam współpracę z Panią Mariką.

~Agnieszka Potopa

Nasz zespół Ekspertów Finansowych

Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej  

Kalkulator zdolności kredytowej pozwoli Ci w szybki sposób na bezpłatną wstępną analizę zdolności kredytowej. Dzięki niej możesz uzyskać pierwszą informację o swoich możliwościach finansowych oraz o kwocie kredytu o który możesz się ubiegać.W celu prawidłowej ocena możliwości finansowych wnioskodawcy wymagane jest spotkanie z naszym Ekspertem finansowem.

 

Jednak już sam wynik kalkulacji pokaże Ci bardzo przybliżony obraz możliwości finansowych.Otrzymasz również informacje o wysokości miesięcznej raty, o maksymalnej cenie nieruchomości która może być objęta kredytem mieszkaniowym w Twoim przypadku.

 

Dodatkowo pokażemy Ci 10 najlepszych propozycji kredytu  hipotecznego.Więcej szczegółowych informacji na temat wyniku weryfikacji zdolności kredytowej może udzielić nasz Ekspert finansowy podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej, którą najczęściej nasi Klienci przeprowadzają zaraz po porównaniu ofert.

bottom of page